Dojazd

Dojazd: Karpno znajduje się na Pomorzu Zachodnim, 15 km od Drawska Pomorskiego i 22 km od Połczyna Zdrój.

Posiadłość Karpno jest położona w gminie Ostrowice, około 16 km na północ od Drawska Pomorskiego i 20 km na południe od Połczyna Zdroju. Będąc w Drawsku Pomorskim proszę kierować się na Połczyn Zdrój. Około 3 km za Drawskiem Pomorskim na skrzyżowaniu należy pojechać w prawo i kierować się nadal na Połczyn. Po przejechaniu około 7 km, zaraz po minięciu małego cmentarza po prawej stronie, należy skręcić w lewo na Przytoń. Po dojechaniu do końca wsi Przytoń należ skręcić w prawo, tak jak wskazuje drogowskaz na Karpno. Droga prowadzi prosto do Karpna i tam kończy się.

Jadąc od Połczyna Zdroju należy kierować się na Drawsko Pomorskie i ok. 2 km za miejscowością Borne skręcić w prawo do miejscowości Przytoń. Na końcu wsi Przytoń należy skręcić w prawo w kierunku na Karpno. Posiadłosć Karpno znajduje się na końcu tej drogi.

Życzymy dobrej podróży!

Kontakt

W razie pytań lub chęci rezerwacji prosimy o kontakt! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie do Karpna! Prosimy o wypełnienie formularza lub o skontaktowanie się z nami telefonicznie.