Dla jeźdźców

Jazda konna w Karpnie

Oferta dla jeźdźców:

Wyprawy konne po rozległych terenach posiadłości i jej leśnych okolicach stanowią niepowtarzalne przeżycie dla miłośników przyrody. Spotkać tu można dziką zwierzynę (jelenie, sarny i dziki, zające i lisy) oraz rzadkie już gatunki ptactwa (żurawie, bociany, puchacze, czarne dzięcioły, myszołowy, jastrzębie, błotniaki, zimorodki, a także orły bieliki i kanie).

Krótki film nakręcony podczas wyjazdu w teren po posiadłości Karpno.

Ośrodek dysponuje końmi rasy anglo-arabskiej, śląskiej oraz pony, które są w treningu pod stałą, codzienną opieką lekarza weterynarii oraz instruktorki Polskiego Związku Jeździeckiego. Instruktorka udziela lekcji początkującym dzieciom i dorosłym oraz prowadzi jazdy terenowe dla średnio i bardziej zaawansowanych. Jeźdźcy mogą również korzystać z placu treningowego (40 x 70 m) oraz z krytej ujeżdżalni (12 x 44 m).

Lekcje grupowe trwają 45 min., jazdy w teren max. 120 min., lekcje na lonży 30 min. Po uzgodnieniu można również przywieźć do Karpna swojego konia. Boks, pastwisko i pasza są do Państwa dyspozycji za opłatą (patrz poniżej).

Ceny jazd konnych:

  • Lekcje na placu                                   70 zł. / 45 min.    
  • Lekcje na lonży                                   50 zł. / 30 min.
  • Jazda w terenie                                   150 zł. / max. 2 h.
  • Pensjonat dla konia - boks i pasza      30 zł. / dzień
  • Spacer na kucu w ręku ok. 15 min.(dla małych dzieci)  30 zł.

Rezerwacja/zapytanie

Kontakt

W razie pytań lub chęci rezerwacji prosimy o kontakt! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie do Karpna! Prosimy o wypełnienie formularza lub o skontaktowanie się z nami telefonicznie. 

Galeria zdjęć

Proszę kliknąć, aby zobaczyć więcej zdjęć.