Pokoje i ceny

Pokoje i apartamenty

Pensjonat Karpno

W pieczołowicie, przy zachowaniu stylu dawnych pomorskich dworków, odbudowanym pensjonacie mieszczą się pokoje i apartamenty (wszystkie z oddzielnymi łazienkami). Każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny wystrój i klimat. W jadalni znajduje się stary kominek i kącik dla miłośników lektury.

Okna pensjonatu wychodzą na brukowane podwórze otoczone stajniami i ujeżdżalnią oraz na zadaszoną starą studnię, przy której leniwie toczy się życie towarzyskie. Z okien pensjonatu mamy widok na malownicze łąki, przepięknie położony maneż, na którym jeźdźcy trenują pod fachowym okiem instruktorki oraz na ponad dwustuletni, doglądany przez specjalistów zieleni, zabytkowy park, którego południowe zbocze łagodnie przechodzi w brzeg jeziora Karpno.

Zaciszne położenie rozległego folwarku Karpno zapewnia gościom prywatność, całkowite odizolowanie od zgiełku i odpoczynek w pięknym, czystym i ekologicznym otoczeniu. Usytuowane w bezpośredniej bliskości i należące do majątku jezioro pozwala na korzystanie z uroków kąpieli wodnych dzięki znajdującym się tam pomostom i małej plaży. Nad brzegiem jeziora położona jest również malownicza sauna z bezpośrednim dostępem do wody.

Na terenie majątku znajduje się również sala konferencyjno/szkoleniowa wyposażona w projektor multimedialny, rzutnik folii, DVD oraz bezprzewodowe łącze internetowe. W przerwach konferencji/szkoleń serwujemy świetny, własny catering a po zakończeniu na uczestników czeka nasza oferta rekreacyjna.

Goście naszego pensjonatu mogą za dodatkową opłatą korzystać z sauny w domku nad jeziorem, będącej oazą spokoju i odnowy biologicznej ciała i ducha.

rezerwacja/zapytanie

Kontakt

W razie pytań lub chęci rezerwacji prosimy o kontakt! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie do Karpna! Prosimy o wypełnienie formularza lub o skontaktowanie się z nami telefonicznie. 

Galeria zdjęć

Proszę kliknąć aby zobaczyć więcej zdjęć.

Nasi goście mają teraz możliwość skorzystania z fińskiej sauny
nad brzegiem jeziora. Zapraszamy!

Nasi goście mają możliwość skorzystania z sauny fińskiej nad samym brzegiem naszego jeziora.

Ceny